Hakkımızda

Biz Kimiz?

Rent is the new chic

Her çeşit ürün ve yenilikten çabucak haber alıp, dilediklerimize kolaylıkla ulaşabildiğimiz bir zamandayız. Bu sayede, özellikle giyim kuşam konusunda, trendlerin ne derece çeşitli olabileceğine ve ne kadar çabuk değişebileceğine şahit oluyoruz. Bu durum belki gündelik yaşamımız için çok sorun olmayabilir, ancak söz konusu nikah törenimiz ve özel davetlerimiz olduğunda işler bambaşka bir hal alıyor. Böylesi özel bir günde giyilecek farklı tasarım arayışında olan gelin adayları ve aileleri en doğru seçimi yapabilmek için bir mağazadan diğerine, yeri geldiğinde bir şehirden diğerine kadar gezinip duruyorlar.

Rent is The New Chic, bu arayışta olan kişilerin işlerini kolaylaştırmayı hedefleyen bir marka. Son dönemde revaçta olan sade ve bohem tarzda gelinliklerin önemli bir yer tuttuğu koleksiyonu ile öne çıkan Rent is The New Chic, bir çok farklı markanın gelinliğini ve abiye elbise modellerini tek çatı altında bir araya getirip çok uygun bir fiyata kiralanmalarını sağlıyor.

2017’nin Nisan ayında mütevazi bir koleksiyon ile kapılarını müşterilerine açan Rent is The New Chic, bugün Nişantaşı’ndaki mağazasında sayısı 200’e yaklaşan birbirinden farklı gelinlik modeli ve abiye elbise modelleri ile ziyaretçilerine hizmet veriyor. Gelinlik konusunda adını duyurup bir klasik haline gelmiş bir çok Türk tasarımcının modellerinin yanı sıra, Berta Bridal, Pronovias ve Inbal Dror gibi tanınmış yabancı markaların ürünlerini de Rent is The New Chic’te bulmak mümkün.

Gelinlik dışında, düğün gününde bir gelinin ihtiyaç duyacağı gelin ayakkabısı, el buketi, kimono, after party elbiseleri ve saç aksesuarları gibi tamamlayıcı ürünleri de bünyesinde bulunduran Rent is The New Chic, bir gelin adayının bir çok ihtiyacını tek bir mağazayı ziyaret ederek gidermesini amaçlıyor. Ayrıca, gelinlik seçiminde gelin adaylarına yardım etmek için mağazayı ziyaret eden eş ve dostlar da unutulmamış; markanın mağazasında zengin bir gece elbisesi koleksiyonu da yer alıyor.

Sadece düğünler için değil, mezuniyet gecesi , ödül töreni ve özel davetler içinde farklı modellerde kiralık elbise modelleri bulunmaktadır.

Müge Mepa Danacıoğlu

KURUCU

@Rentisthenewchic

Instagramdan takip edin!

Harbiye Mahallesi Maçka Caddesi Berna Apartmanı No: 22 D:1 Nişantaşı / Şişli İSTANBUL

Bizi ziyaret edin

rentisthenewchic@gmail.com

Mesaj atın