GELİNLİK VE ABİYE KİRALAMAK İSTEYENLER İÇİN

 

1 - NASIL ÜRÜN KİRALARIM?

 

Ürün sayfasından denemek istediğiniz ürünü seçip uygunluk durumunu kontrol ettikten sonra randevu bölümümüzden uygun tarih ve saati seçerek showroom’umuzdan randevu alabilirsiniz. 

                                              

2 - NASIL ÖDEME YAPARIM?

 

Bankadan havale/eft yolu ile veya showroom’dan nakit ve kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Ürünlerimizin kiralama bedelinin tamamı kullanım öncesinde tahsil edilmektedir.

 

3 - NE KADAR SÜREYLE ÜRÜN KİRALAYABİLİRİM?

 

Kiralama süreniz İstanbul içi düğünlerde 5 gün, İstanbul dışı düğünlerde 7 gündür.Daha uzun yapılan kiralamalarda ilave günlük ücret talep edilmektedir. 

Abiye elbiselerde ise kiralama süresi 4 gündür.

 4 - KARGO İLE GÖNDERİM MÜMKÜN MÜDÜR?

 

Ürünlerin teslim edilmesi ve geri iadesi İstanbul içinde showroom’dan yapılmaktadır. Şehir dışı kiralamalarda firma tarafından gönderilen ürünlerin iadesi ödeme göndericiye (Kiralayan kişiye) ait olmak üzere Yurtiçi kargo veya PTT Kargo ile yapılabilmektedir.

 

​5 - ÜRÜN KİRADA ZARAR GÖRÜRSE NE OLUR?

 

Kiralama işlemi sırasında bir teslim alındı tutanağı ve sözleşme oluşturulmaktadır. Bu sözleşmeyle ürünü kiralayan kişi yırtılma ve hasar gibi ufak işlem bedellerinin terzi masraflarını karşılayacağını, kayıp ve çalıntı gibi durumlarda ürünün esas satın alınma bedelinin tamamını ödeyeceğini kabul eder.

 

6 - ÜRÜN ÜZERİNDE TADİLAT YAPILABİLİR Mİ?

 

Anlaşmalı olduğumuz terzi tarafından daraltma, boy ve askı kısaltma gibi geri dönüştürebilecek işlemler yapılabilmektedir. Ancak modelin kendisinde herhangi bir değişiklik yapılamaz.

 

 7 - ÜRÜNÜ KULLANDIKTAN SONRA KURU TEMİZLEMEYE VERECEK MİYİM?

 

Ürünü kullandıktan sonra kuru temizlemeye vermenize gerek yoktur. Ürün kullanıldıktan sonra kuru temizleme işlemi anlaşmalı firmamız tarafından yapılacaktır.

GELİNLİĞİNİ VE ABİYE ELBİSESİNİ KİRAYA VERMEK İSTEYENLER İÇİN

 

Ürününüzü bizim araçılığımız ile kiraya vermek için lütfen ürün kira formunu doldurup bize gönderin. Ürün kira formuna aşağıdaki “kiraya ver” butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Ürün modeli ve durumu kontrol edildikten sonra size olumlu / olumsuz geri dönüş yapılacaktır.

Harbiye Mahallesi Maçka Caddesi

Berna Apartmanı No: 22 D:1

Nişantaşı / Şişli  İSTANBUL

  • Google+ - Black Circle
  • Pinterest - Black Circle
  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle