top of page

GELİNLİK VE ABİYE KİRALAMAK İSTEYENLER İÇİN

 

1 - NASIL ÜRÜN KİRALARIM?

 

Sitemiz üzerinden online kiralama yapılmamaktadır.Ürün kiralaması mağazamızdan yada WhatsApp hattı üzerinden yapılmaktadır. Ürün sayfasından kiralamak istediğiniz ürünü seçip açılan sayfada bulunan 'Ürün müsaitlik' durumunu kontrol edin. Prova ettikten sonra kiralama yapmak isterseniz sayfamızda bulunan randevu seçeneğine tıklayarak uygun tarih ve saati seçerek showroom’umuzdan randevu alabilirsiniz.

Provaya gelme durumunuz yok ise rentisthenewchic@gmail.com adresine mail atabilir yada 0543 663 24 77 nolu telefona WhatsApp üzerinden yazarak kiralama formu talep edebilirsiniz.

 

2 - KİRALAMA ŞARTLARI NELERDİR?   

Kiralama sözleşmemiz iletişim bilgilerinizi ve kullanım tarihinizi aldıktan sonra karşılıklık olarak imzalanmaktadır.Sözleşme imzalandıktan sonra ödeme talep edilmektedir..Sözleşmemiz gereği , ücret ödemesi yapılan ürünün para iadesi ve model değişikliği yapılamamaktadır.Kiralayan kişi ürünü aldığı şekilde hasarsız olarak geri iade edeceğini taahhüt etmektedir.Ürünlerimiz sigortalı değildir.

                             

3 - NASIL ÖDEME YAPARIM?

 

Bankadan havale/eft yolu ile veya showroom’dan nakit ve kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Ürünlerimizin kiralama bedelinin tamamı kullanım öncesinde tahsil edilmektedir.Kapora kabul edilmemektedir.

 

4 - NE KADAR SÜREYLE ÜRÜN KİRALAYABİLİRİM?

 

Kiralama süreniz İstanbul içi düğünlerde 5 gün, İstanbul dışı düğünlerde 7 gündür.Şirket daha uzun yapılan kiralamalarda ilave olarak ürün bedelinin yarısını talep etmektedir.

Abiye elbiselerde ise kiralama süresi 4 gündür.

 5 - KARGO İLE GÖNDERİM MÜMKÜN MÜDÜR?

 

Ürünlerin teslim edilmesi ve geri iadesi İstanbul içinde showroom’dan yapılmaktadır. Şehir dışı kiralamalarda firma tarafından gönderilen ürünlerin gönderim ve iade bedeli ödeme göndericiye (Kiralayan kişiye) ait olmak üzere Yurtiçi kargo veya PTT Kargo ile yapılabilmektedir.

KARGO GÖNDERİM BİLGİSİ:

ALICI ADI:  Müge Mepa Danacıoğlu

ADRES:      Harbiye Mahallesi Maçka Caddesi Berna Apartmanı no:22/1 Nişantaşı / Şişli / İstanbul

TELEFON: 0543 663 24 77

​6 - ÜRÜN KİRADA ZARAR GÖRÜRSE NE OLUR?

 

Kiralama işlemi sırasında bir teslim alındı tutanağı ve sözleşme oluşturulmaktadır. Bu sözleşmeyle ürünü kiralayan kişi yırtılma ve hasar gibi ufak işlem bedellerinin terzi masraflarını karşılayacağını, kayıp,çalıntı ve giyilemeyecek durumda büyük hasar vermesi gibi durumlarda ürünün esas satın alınma bedelinin tamamını ödeyeceğini kabul eder.

 

7 - ÜRÜN ÜZERİNDE TADİLAT YAPILABİLİR Mİ?

 

Anlaşmalı olduğumuz terzi tarafından daraltma, boy ve askı kısaltma gibi geri dönüştürebilecek işlemler yapılabilmektedir. Ancak modelin kendisinde herhangi bir değişiklik yapılamaz.

Kargo ile gönderilen  ve provası yapılmayan ürünler üzerinde kiralayan kişi sadece teğelleme yöntemi ile ürün tadilatı yaptırabilmektedir.Tadilatlar kiralayan kişi tarafından karşılanmaktadır.

 

 7 - ÜRÜNÜ KULLANDIKTAN SONRA KURU TEMİZLEMEYE VERECEK MİYİM?

 

Ürünü kullandıktan sonra kuru temizlemeye vermenize gerek yoktur. Ürün kullanıldıktan sonra kuru temizleme işlemi anlaşmalı firmamız tarafından yapılacaktır.

bottom of page